Biz Kimiz?

DNT Sağlık Hizmetleri A.Ş. 2006 yılında kurulmuş olan bir sağlık firmaları grubudur. DNT Sağlık Hizmetleri A.Ş. yeni hizmeti implantkolay.com 'u hizmetinize sunuyor. Özellikle global bir pandemi döneminde ve sonrasında size evinizden çıkmadan, doktor doktor gezmeden en uygun tedavi yöntemini ve fiyatı bulma hizmeti verecektir. Her biri alanında uzman bir ekipten oluşan ekip arkadaşlarımız size yardımcı olmak için hazır.

  • Kuruluş: 2006
  • Merkez: Emek / Çankaya / ANKARA
  • Şube: Fındıkzade / Fatih / İSTANBUL
  • Deneyim: 14 Yıl

Ekip Arkadaşlarımız


Serhat Akif BAKICI

Yönetim Kurulu Başkanı
İletişim: serhat@dntsaglik.com.tr

Alp ÇİÇEK

Satış Müdürü
İletişim: alp@dntsaglik.com.tr

Tuğrul TIRLAK

Tanıtım ve Satış Sorumlusu
İletişim: tugrul@dntsaglik.com.tr

Saadet TANIŞ KESEK

İstanbul Şube Müdürü
İletişim: saadet@dntsaglik.com.tr

Sinem ABDİKOĞLU

İstanbul Bölge Sorumlusu
İletişim: sinem@dntsaglik.com.tr

Hasan ŞEN

Tanıtım ve Satış Sorumlusu
İletişim: hasan@dntsaglik.com.tr

Rabia SEÇER

Muhasebe Sorumlusu
İletişim: rabia@dntsaglik.com.tr

Hezzan ULUÇ

Yazılım Proje Sorumlusu
İletişim: uluc@dntsaglik.com.tr